ΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ   /   ΕΚΛΟΓΕΣ 2011   /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ   /   ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΑΡΘΡΩΝ

Πραξη 15 - Eκλέγμενοι ανά τμήμα και συνδυασμό
15/12/2011
ΠΗΓΗ: ΦΟΡΕΑΣ

Eκλέγονται ανά τμήμα και συνδυασμό οι κάτωθι:

 

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ   

Συνδυασμός

«ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ» (ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ)

Εκλέγονται:

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                          ψήφους               166

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ        ψήφους                88

Επιλαχόντες:

ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                              ψήφους              58

ΠΛΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                      ψήφους              33

ΚΟΤΣΑΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                  ψήφους           26

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ                              ψήφους           24

ΕΦΟΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                      ψήφους           22

ΣΦΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ( με κλήρωση)        ψήφους            15

ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ                                              ψήφους           15

ΜΠΑΝΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ                                        ψήφους           14 

ΜΟΥΡΟΥΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                   ψήφους           13

ΛΙΑΝΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                    ψήφους           12

Συνδυασμός

ΑΝΕΚ (ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ)                                                                                                             

Εκλέγεται:

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (επικεφαλής συνδυασμού)

Επιλαχόντες:

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ                             ψήφους    45

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ                             ψήφους    33

ΠΑΥΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (με κλήρωση)                           ψήφους    30

ΤΡΙΓΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                      ψήφους    30

ΦΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                                                ψήφους    28

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ                                                    ψήφους    27

ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ                                        ψήφους    24

ΨΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ                                                 ψήφους    22

ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                                        ψήφους   19

ΚΑΨΙΜΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                              ψήφους      9

ΓΚΙΝΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                                             ψήφους     8            

ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                                         ψήφους     5

Συνδυασμός

ΕΝΟΤΗΤΑ- ΑΝΑΠΤΥΞΗ- ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ (ΣΚΟΡΔΑΛΗΣ)                                    

Εκλέγεται:

ΣΚΟΡΔΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (επικεφαλής συνδυασμού)

Επιλαχόντες:

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ                                         ψήφους   64

ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                           ψήφους   61

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                         ψήφους   24

ΤΥΛΙΓΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                   ψήφους   17

ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                              ψήφους   14

ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                              ψήφους   12

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ                                                           ψήφους   11

ΦΡΑΝΤΖΙΣΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (με κλήρωση)          ψήφους    9

ΧΗΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                           ψήφους    9

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                  ψήφους    7

ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ                                    ψήφους     8

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ                              ψήφους    5

ΛΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                               ψήφους    2

ΤΜΗΜΑ ΕΞΑΓΩΓΙΚΟ

Συνδυασμός

«ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ» (ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ)

Εκλέγεται:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                   ψήφους   43

Επιλαχόν:

ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                  ψήφους  20

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ

Συνδυασμός

«ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ» (ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ)

Εκλέγονται:

ΜΠΡΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                        ψήφους  77

ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ                                           ψήφους  45

Επιλαχόντες:

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (με κλήρωση)     ψήφους  36

ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                   ψήφους  36

ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                ψήφους  26

ΚΑΣΣΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                          ψήφους  25

ΚΑΖΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                ψήφους  21

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                           ψήφους  13

ΚΛΟΥΚΙΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                      ψήφους  12

ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ                                 ψήφους    7

Συνδυασμός

ΑΝΕΚ (ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ)                                                                                                             

Εκλέγεται:

ΚΑΡΝΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                      ψήφους  32

Επιλαχόντες:

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                                            ψήφους   21

ΚΡΕΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                ψήφους   17

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                                                  ψήφους   15

ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ                                                        ψήφους   12

ΑΓΡΑΠΗΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (με κλήρωση)                                      ψήφους     9

ΒΑΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ(με κλήρωση)                     ψήφους     9

ΤΣΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                              ψήφους     9

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (με κλήρωση)             ψήφους    8

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                 ψήφους    8

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                   ψήφους    7

ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ (με κλήρωση)                                     ψήφους    6

ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                            ψήφους    6

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                     ψήφους    0

Συνδυασμός

ΑΝ.Ε.ΚΙ.Ν.Ε. (ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ)

Εκλέγεται:

ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ                                                   ψήφους  34

Επιλαχόντες:

ΜΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                                  ψήφους  30

ΚΙΚΙΡΙΚΟΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                           ψήφους  26

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                             ψήφους  10

ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                                                     ψήφους   9

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ

Συνδυασμός

«ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ» (ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ)

Εκλέγεται:

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               ψήφους      32

Επιλαχόν:

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ                ψήφους      7

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

Συνδυασμός

«ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ» (ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ)

Εκλέγονται:

ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (επικεφαλής συνδυασμού)

ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                       ψήφους    286

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                ψήφους    172

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                   ψήφους    127

ΜΠΟΥΛΟΥΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                                                ψήφους    120

Επιλαχόντες:

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗ                                                ψήφους      64

ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                  ψήφους     59

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (με κλήρωση)                           ψήφους     43

ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                ψήφους     43

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ                                                  ψήφους     40

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                               ψήφους     37

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                       ψήφους     30

ΤΣΕΡΕΜΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                ψήφους     29

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                                               ψήφους     28

ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                   ψήφους     26

ΚΑΡΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ                                                                 ψήφους     24

ΜΠΑΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                                                      ψήφους     22

ΔΗΜΟΠΑΝΑΓΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ                               ψήφους     19

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                   ψήφους     18

ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                          ψήφους     16

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                       ψήφους       6

Συνδυασμός

ΑΝΕΚ (ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ) 

Εκλέγονται:

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                   ψήφους      86

ΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ                                             ψήφους      84

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ                        ψήφους     76

Επιλαχόντες:

ΜΠΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                   ψήφους   62

ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                      ψήφους   50

ΖΩΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                          ψήφους   56  

ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                              ψήφους   39

ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                             ψήφους   38

ΚΟΤΣΙΦΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                 ψήφους   32

ΠΑΦΙΩΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (με κλήρωση)   ψήφους   30

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ-ΣΚΟΥΡΦΟΥΝΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ  ψήφους   30

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ     ψήφους   29  

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                              ψήφους   28

ΜΟΥΣΤΑΦΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                              ψήφους   25

ΘΕΟΦΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                  ψήφους   17

ΜΑΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                 ψήφους   15

ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  (με κλήρωση)    ψήφους   14

ΚΑΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (με κλήρωση)                      ψήφους   14

ΚΑΦΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                  ψήφους   14

ΔΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ( με κλήρωση)                       ψήφους   12

ΚΑΠΙΖΙΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΟΤΣΩΝΗ (με κλήρωση)            ψήφους   12

ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                    ψήφους   12

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑ                              ψήφους     9

ΤΣΑΤΣΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                 ψήφους     7

ΠΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ                                         ψήφους     6

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ                               ψήφους     5

ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                           ψήφους     4

                                                                                     

Συνδυασμός

ΕΝΟΤΗΤΑ- ΑΝΑΠΤΥΞΗ- ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ (ΣΚΟΡΔΑΛΗΣ) 

Εκλέγονται:

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ                              ψήφους      67

ΓΑΒΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                            ψήφους      65

Επιλαχόντες:

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ         ψήφους     59 

ΚΑΡΚΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                            ψήφους     42 

ΕΛΙΣΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ                 ψήφους     39

ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                          ψήφους     17    

ΤΥΛΙΓΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ                              ψήφους     16

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                     ψήφους     15

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ                  ψήφους     12

ΚΟΤΣΟΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ                   ψήφους     11

ΣΤΡΟΦΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ                                   ψήφους     10

ΔΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ                         ψήφους       9

ΦΙΟΡΕΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ                                  ψήφους       7

ΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                           ψήφους       5

ΔΑΝΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                 ψήφους       4

ΣΟΛΩΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                     ψήφους       3

ΡΑΓΚΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ                                    ψήφους       1

                      

Συνδυασμός

ΑΝ.Ε.ΚΙ.Ν.Ε. (ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ)

Εκλέγεται:

ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (επικεφαλής συνδυασμού)

Επιλαχόντες:

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                               ψήφους   68

ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                          ψήφους   52

ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                                 ψήφους   42

ΜΠΟΥΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                                         ψήφους   32

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ  (με κλήρωση)   ψήφους    27

ΝΤΑΒΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                       ψήφους  27

ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (με κλήρωση)         ψήφους  22

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ή ΖΕΥΚΑΣ)       ψήφους  22

ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ                                ψήφους  17

ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                    ψήφους  14

ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ                      ψήφους  10

ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                        ψήφους    7

Αποστολή με email Εκτυπώσιμη μορφή


 

toyrismos

Τουρισμός στην Ηλεία

Ολοκληρωμένος Τουριστικός Οδηγός

περισσότερα
dm

Ηλεκτρονική αγορά Προϊόντων

www.iliagora.gr

περισσότερα
symvoulos

Online Σύμβουλος του Επιχειρηματία

Online υπηρεσία ενημέρωσης επιχειρήσεων

περισσότερα
catalogue

Επιχειρηματικός Οδηγός

Προβολή Επιχειρήσεων της Ηλείας

περισσότερα
export

Αγορά Εξαγωγικών επιχειρήσεων

Δείτε τις εξαγωγικές επιχειρήσεις της Ηλείας

περισσότερα
omogeneia

Ομογενειακή Επιχειρηματικότητα

Δείτε τις επιχειρήσεις στην Ομογένεια

περισσότερα

ΕΙΣΟΔΟΣ ΜΕΛΟΥΣ

Ειδικές Υπηρεσίες

Ξεφυλλίστε πατώντας επάνω στο εξώφυλλο. Ξεφυλλίστε πατώντας επάνω στην φωτογραφία ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ 
Ηλεκτρονικές υπηρεσίες ΕΛΓΑ Η Ευρώπη σου, η δική σου ευκαιρία
Οδηγός για τις επιχειρήσεις στην Ευρώπη Ευρωπαϊκή πύλη για τις Μικρομεσαίες Επιχειρήσεις 
ΓΕΜΗ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΙΑΣ ΣΤΑΣΗΣ

 
ΤΟ ΕΡΓΟ ΕΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΣΠΑ - Ε.Π. ΨΗΦΙΑΚΗ ΣΥΓΚΛΙΣΗΣ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΕΤΠΑ) ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΘΝΙΚΟΥΣ ΠΟΡΟΥΣ